33,59
20.0% discount- Meest duurzame wax van Meguiar's
- Gemakkelijk in gebruik
- Zeer waterafstotend
- Zowel handmatig als machinaal te verwerken
- Ordered before 9:00 PM, shipped the same business day!
- Free shipping on orders from €50!
- Premium delivery options with PostNL
- Easy payment: PayPal, Credit Card and iDEAL
- Pay later for free with Klarna

33,59
20.0% discountDe nieuwe Meguiar's Ceramic Liquid Wax geeft de meest duurzame bescherming van alle Meguiar's waxen en is net zo makkelijk aan te brengen als de andere waxen.
Het product vormt een zeer glad laagje, dat zeer waterafstotend is en het lakwerk lange tijd beschermt tegen weersinvloeden en vuil. Hierdoor blijft de lak langer schoon en kan vuil zich minder makkelijk hechten. Meguiar's Ceramic Liquid Wax is ook aan te brengen op chromen delen en op gespoten kunststof.
Zowel handmatig als machinaal te verwerken met een Dual Action-polisher zoals de DAP EVO (PLUS).
Product number: | G200416 |
---|---|
Consistency: | Liquid |
1 - 3 of 7 reviews
Super
Super fijne en makkelijk aan te brengen wax die geen residu achterlaat en het langst van alle Meguiar’s waxen blijft zitten. Ik gebruik hem al jaren naar grote tevredenheid, ook op chroomdelen aan te brengen.Last ook geen witte strepen na op rubber. Mooie waterbeading en glad resultaat. Ik ben fan!👍
Blijvertje!
Hele fijne, eenvoudig aan te brengen wax die ook na enkele minuten makkelijk uitpoetst. Laat geen witte sporen na op rubbers. Mooie beading en heerlijk glad resultaat. Ruikt goed en blijft vooralsnog ongeveer 6 maanden zitten. Gebruik hem al enkele jaren na eerst Protech, Fusso Coat, en Sonax gebruikt te hebben is dit voor mij de beste!
Carwax
Fijn product en mooi resultaat