Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Carclean.com organization Logo Alléén verkrijgbaar tijdens de End of Summer Sale op zondag 26 september 2021 De Microfiber Madness Microfiber Kit met 25% korting op de normale verkoopprijs! De kit bestaat uit een aantal van Microfiber Madness meest populaire producten: Incredimitt, Dr…
9.5
12.000+ reviews

Madness Microfiber Kit

Alléén verkrijgbaar tijdens de End of Summer Sale op zondag 26 september 2021

De Microfiber Madness Microfiber Kit met 25% korting op de normale verkoopprijs!

De kit bestaat uit een aantal van Microfiber Madness meest populaire producten: Incredimitt, Dry Me Crazy en Cloudbuster.

Incredimitt

Na een lange ontwikkelperiode werd de Microfiber Madness Incredimitt in 2013 eindelijk geïntroduceerd. Uniek omdat deze mitt in Duitsland is ontwikkeld en daar wordt geproduceerd.

Extra dik en gemaakt van de hoogste kwaliteit microvezel met een speciale mix van normale en extra glijdende vezels zodat de Incredimitt nog gladder, en dus veiliger, over het lakwerk glijdt.

Aan de binnenkant voorzien van dik foam zodat er veel sop wordt opgenomen en een koordje aan de binnenkant om de mitt vast te houden zodat deze niet onbedoeld van je hand kan glijden. Gebruik de Incredimitt bij voorkeur met het bekende 2-emmer systeem: 1 emmer sop en 1 emmer met schoon water waar de mitt elke keer in uitgespoeld wordt voordat er opnieuw sop wordt gepakt.

 

Dry Me Crazy

De Microfiber Madness Dry Me Crazy is inderdaad behoorlijk gek op water. Met maar liefst 1200g/m² maakt het niet meer uit hoeveel water op het lakwerk ligt, deze doek krijgt het lakwerk toch wel droog. Dry Me Crazy doeken zijn twee aan elkaar gestikte doeken en voorzien van zachte randen zodat gevoelige lakken nog veiliger gedroogd kunnen worden.

Elke doek wordt geleverd met een speciaal instructieblad. Wasadvies: machinewas maximaal 60 graden en zonder wasverzachter. In de droger op lage of medium stand.

 

Cloudbuster

Een goede glasreiniger komt alleen maar tot zijn recht i.c.m. een goede glasdoek. De Microfiber Madness Cloudbuster is zo'n goede glasdoek. De wafelstructuur voorkomt loslatende vezels en zorgt voor een streeploos resultaat.

Gebruik bij voorkeur een tweede Cloudbuster voor de binnenkant. Altijd wassen na gebruik. Schone glasdoeken zijn essentieel voor een streeploos resultaat.

Wasadvies: machinewas maximaal 60 graden en zonder wasverzachter. In de droger op lage of medium stand.

Product number: MM-MMK
  • Incredimitt washandschoen
  • Dry Me Crazy Drying Towel 64x40cm
  • Cloudbuster Glass Towel 40x40cm

Reviews

5 stars

4 stars

3 stars

2 stars

1 star