59,99
- Nilfisk connector
- Easy to connect to foam lance
- Ordered before 9:00 PM, shipped the same business day!
- Free shipping on orders from €50!
- Premium delivery options with PostNL
- Easy payment: PayPal, Credit Card and iDEAL
- Pay later for free with Klarna

59,99
Monello Lancia Foam Connector for Nilfisk pressure washers with the newer type of connector. With this attachment you can easily connect your lance to your Nilfisk pressure washer.
Product number: | MLLCNEW |
---|
- Inhoud fles: 1000ml
- De Lancia Foam Lance wordt standaard geleverd met een voor gemonteerde sproeier van 1.1 mm. Slaat je hogedrukreiniger af? Monteer dan de meegeleverde 1.25 mm sproeier. Deze is eenvoudig te vervangen met een platte schroevendraaier. Hoe je dat doet zie je in onderstaande video:
Wisselen van sproeier - Draai de meegeleverde gekozen aansluiting op de foamlans. Handvast is voldoende. Let op afhankelijk van de gekozen connector welke stand de vleugels moeten staan om de foamlans uiteindelijk recht op het spuitpistool te krijgen.
- Monteer het meegeleverde buisje onder de rode kap. Deze zuigt de vloeistof op tijdens het foamen.
- Vul de fles met foam in de bijbehorende verhouding en met warm water (dan mengt de foam beter).
- Na gebruik goed doorspuiten met schoon water. Verwijder de fles en spuit minimaal 30 seconden schoon water door de lans om het filter schoon te spoelen.
1 - 3 of 18 reviews
Wat een schuim 😃
Wat werkt de foam lance goed zeg, na het afvullen met de juiste verhouding Snowfoam kan je direct aan de slag. Goed instelbaar en stabiel als je hem neer zet. Top ding!!
Goed...denk ik
Het product werkt zeker en had het graag vaker willen gebruik echter bleek mijn Karcher kapot te zijn. Dus nieuwe hoge druk (AVA) alleen die sluiting is voor mijn gevoel toch niet helemaal hetzelfde. Ik zou graag een los koppelstuk hebben om deze spray ook te gebruiken met de AVA hoge druk. Dus zijn deze los te koop? Ik krijg die niet gevonden namelijk.
Zeer goed product
Snel geleverd, goed ingepakt. Alles is gegaan zoals ik gehoopt had.