Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Carclean.com organization Logo Sam's Detailing Ceramic Foam 500ml offers easy-to-use foam protection that repels dirt and water for up to 3 months. Perfect for a quick wax after washing. Discover here!
9.5
12.000+ reviews

Ceramic Foam - 500ml

Je wilt het gemak van foamen maar het water- en vuilafstotende effect van Sam's Ceramic Boost? Dan is Ceramic Foam precies wat je zoekt! Je gebruikt Ceramic Foam na het wassen en afspoelen (auto laat je dus nat) en je geeft je auto binnen no-time een vuil- en waterafstotende bescherming die tot wel 3 maanden zijn werk doet.

Perfect als je weinig tijd hebt maar je wel een beschermend laagje aan wilt brengen na het wassen. Lees goed de instructies voordat je Ceramic Foam gaat gebruiken zodat je weet waar je op moet letten.

Product number: 641-123324
Consistency: Liquid

H317: May cause an allergic skin reaction.
H318: Causes serious eye damage.
Exclamation Mark: Health hazard/Hazardous to the ozone layer

  • Was de auto en spoel deze af, niet drogen.
  • Vul de foam fles met 50 ml Ceramic Foam en 200 ml water.
  • Foam de auto snel in met een egaal laagje foam. Vergeet de ruiten en velgen niet!
  • Daarna direct goed afspuiten met hogedruk.

Dit product niet gebruiken als het oppervlak warm is, in de volle zon of als het flink waait. Het residu mag namelijk niet opdrogen op het lakwerk.

Niet gebruiken op matte of satijnen oppervlakken en bij twijfel altijd eerst proberen op een onopvallende plek.

Reviews


88%

0%

0%

0%

13%

5 stars

4 stars

3 stars

2 stars

1 star


1 - 3 of 8 reviews

Troep

Had al eens nanolex washcoat gehad en was hier dik tevreden over. Ik houd van verschillende producten proberen en aangezien deze in de aanbieding was, wou ik het eens proberen. Nu 2x geprobeerd, beide keren diep teleurgesteld. 1e keer gebeurde er werkelijk niks, maar ik was vergeten te schudden voor het mengen met water, wellicht dat het hier aan lag, 2e keer goed geschud en zelfs minimaal meer gemengd dan voorgeschreven staat, wederom zonder enige beading. Ik zal dit product in ieder geval nooit weer kopen. Beter koop je de nanolex washcoat, die is qua prijs/kwaliteit veel beter!

Bart - 14/04/2025

Top product!

Gekocht om uit te testen, voor het kopen een beetje sceptisch of dat het echt zou werken maar wat een top spul! Eenvoudig aan te brengen waarna je een mooie glans en waterafstotende laag krijgt.

Remon - 07/04/2025

Ik wordt er blij van

Sam's Ceramic Foam werkt super. Aan te brengen met de foam spuit, daarna gelijk afspuiten met hogedrukreiniger. Het water loopt er gelijk van af. Na droging blinkt hij je tegemoet. De lak voelt zijden zacht. Ik hoe niet meer anders... EN DIKKE AANRADER.

Vincent - 21/04/2024